Ozdoby weselne

Ozdoby weselne to nieodłączna część całej zabawy

Nie można wyobrazić sobie nieprzyozdobionej sali, lub braku zabawnych elementów na stołach

Wybór ozdób jest niezwykle szeroki, każda para bez wątpienia jest w stanie znaleźć odpowiednie przyozdobienie swojego wesela np. etykiety weselne, winietki, naklejki, balony weselne, tablice ślubne i wiele więcej. Wiele z tych elementów może zostać wykorzystanych w zabawny sposób, znacznie to urozmaica wesele. Bardzo popularne są ubranka na alkohole, lub fantazyjne kapsle na butelki. Każda ozdoba jest przygotowana niezwykle misternie, z przeróżnych materiałów oraz w różnej palecie kolorów, do wyboru są wielorakie kompozycje. Gwarantowane jest to, że każda para młoda jest w stanie znaleźć odpowiednie ozdoby na swoje wesele, co bez wątpienia może wprowadzić nieco humoru do całości.

Kościół

Ceremonia zaślubin w kościele wymaga odpowiedniej uroczystej oprawy, oczywiście najlepiej z udziałem kwiatów. Działające na rynku firmy dekoratorskie oferują gotowe szpalery ze sztucznych kwiatów, popularne są też tzw. bramy, czyli kwiatowe łuki ustawiane przy wejściu do kościoła. To czy zdecydujemy się na taką dekorację, czy też wybierzemy żywe kwiaty zależy oczywiście od nas (często od zasobności naszego portfela), choć zdarzają się sytuacje, że władze kościelne kategorycznie odmawiają dekorowania kościoła sztucznymi kwiatami. Decyzja o wyborze dekoracji jest oczywiście kwestią gustu, jednym taki przepych się podoba, innym nie. Oceniając dekorację ołtarza możemy poprzestać na tym co oferuje kościół. Możemy jednak zamówić swoją dekorację kwiatową. Po ceremonii zostawić - bądź zabrać na bankiety kielce.

Sala weselna kielce

Kwiatowych dekoracji nie może też zabraknąć podczas wesela. Kwiatami dekorujemy ściany i stoły. Możemy zawieszać kwiatowe kule, koła a także całe girlandy kwiatów. Pięknie wyglądają stoły udekorowane kolorowymi albo białymi ikebanami. Kwiaty też można położyć na stole, luzem albo na paterze. Ozdabiamy zarówno stoły, jak i ich nakrycie. Możemy też ustawić w wysokich wazonach bukiety z żywymi kwiatami w różnych miejscach sali bankietowej: przy wejściu, po bokach, w holu.

Tagi: ozdoby weselne, wesela, sala weselna kielce

Galeria Zdjęć

Wesela Kielce Sala weselna kielce imprezy okolicznościowe kielce

Informacja o Nas

Strona powstała z myślą o tych wszystkich, którzy szukają niezbędnych informacji o weselach, przygotowaniach do tego wydarzenia, salach weselnych czy bakietach i wpisują w wyszukiwarkę frazy: wesela Kielce, sala weselna Kielce, imprezy okolicznościowe Kielce, bankiety Kielce.

Kontakt z Nami

Strona do wynajęcia. Jeżeli jesteś zainteresowany stroną prosimy o kontakt:

Telefon: 608 808 271
E-mail: kubickip@o2.pl